veebruar 7, 2020

Diplomaatia muutub

Ajaleht Diplomaatia muutub. Sügisel saame teile teada anda, kuidas, mis vormis ja kui tihti me 2021. aastal ilmume. Sel aastal ilmub Diplomaatia tavapärase kümne korra asemel kuus korda. Kuid kõikidest muudatustest anname varakult teada.

Loodan, et meie lugejad pühendavad vabaneva aja meie jälgimisele veebis www.diplomaatia.ee, kus lisaks paberväljaande sisule leiab edaspidi päevakajalisi analüüse ja kommentaare.

Kindel on see, et välis- ja kaitsepoliitilise mõtte levik Eestis ja eesti keeles on vajalik. Samas  ei tohi unustada ka meie ingliskeelseid lugejaid, kes on meid aastaid veebis jälginud. Seega on oluline ka see, et Eesti välis- ja kaitsepoliitiline mõte jõuaks laia maailma. Sellele aitabki kaasa Diplomaatia levik nii online– kui ka sotsiaalmeedias. Välis- ja kaitsepoliitikas on suured pöörded väga pikaajalised, kuid see, kuidas neid levitatakse, muutub väga kiiresti.

Täname siinkohal kõiki meie nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugejaid, kes on aastaid meiega olnud. Ilma teieta poleks Diplomaatiat. Kohtumiseni juba Diplomaatia veergudel!

Kategooriates: Paberväljaanne

Kommentaarid puuduvad.


Lisa kommentaar